تهران، ستارخان صادقیه اشرفی اصفهانی کاشانی بلوارفردوس

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
ایمیل
تاکسی فرودگاه امام خمینی

تاکسی فرودگاه امام خمینی

امتیازات و مزایای تاکسی فرودگاه امام خمینی

تاکسی بین شهری  یا تاکسی فرودگاه

اگر در شهرهای بزرگ زندگی می کنید، حتما تاکنون عناوینی همچون تاکسی فرودگاه  یا تاکسی بین شهری  و برون شهری به گوشتان خورده است؛ اما منظور از این اصطلاحات چیست؟ تاکسی فرودگاه  امام خمینی دقیقا در چه مسیری حرکت می کند؟ آیا خط ویژه ای برای این سیستم های حمل و نقل وجود دارد؟

در شهرهای بزرگ که اغلب با ترافیک های سنگین مواجه هستیم و چه بسا برخی شغل ها ماموریت های کاری گوناگونی را برای افراد ایجاد می کنند، گاها ممکن است سفرهای بین شهری در برنامه روزمره زندگی افراد ایجاد شود و برای اجرای این سفرها تامین هزینه معمولا بر عهده شرکت یا سازمان است که در این خصوص کارفرما توصیه می کند از کمترین هزینه برای اجرای سفر استفاده شود؛ اما چگونه می توان با وجود مشکلات اقتصادی جامعه امروزه و گرانی های اخیر بنزین مدیریت بهتری روی هزینه ها داشت؟

استفاده از خطوط حمل و نقل عمومی با راه اندازی سیستم تاکسیرانی در سطح شهرهای بزرگ اغلب مشکلات حمل و نقل را کاهش داده و تاثیر بسزایی در کاهش هزینه های روزمره افراد داشته است؛ اما این خطوط تنها در جا به جایی های داخلی کاربرد دارند و نمی توان از آن ها برای حمل و نقل های خارج از شهر استفاده کرد. بدین ترتیب طراحی سیستم تاکسی فرودگاه  و تاکسی بین شهری  برای انجام مسافرت های خارج از شهر با مسافت های طولانی می تواند در کاهش هزینه ها موثر باشد و یک سفر اقتصادی برای افراد فراهم آورد.

با این تفاسیر اگر هنوز هم در خصوص سیستم تاکسی های فرودگاه و تاکسی های بین شهری می پرسید، باید بگوییم این سیستم از جمله خدمات سازمان تاکسیرانی است که به منظور رفاه حال افراد در اجرای مسافرت های بین شهری معرفی شده است و از نظر اقتصادی بسیار گزینه ایده آلی می باشد.

 

 

  تاکسی فرودگاه  امام خمینی

 

تاکسی بین شهری  فرودگاه

از آنجا که فرودگاه ها سیستم خاص حمل و نقلی هر کشور محسوب می شوند و به شرایط مکانی ویژه ای نیاز دارند، لازم است فضای بزرگی برای آن ها در نظر گرفته شود و از این رو اغلب فرودگاه ها در مناطق بیرونی شهر قرار می گیرند تا فضای بزرگ و مناسبی برای فرود هواپیما وجود داشته باشد. بنابراین برای رسیدن به فرودگاه باید از مسیر طولانی بگذرید که این مسیر با توجه به لوکیشن فرودگاه اصلا در محدوده خطوط تاکسیرانی شهر قرار نمی گیرد و شما مجبور هستید از خودروهای شخصی استفاده کنید که این امکان نیز دردسرهای خاص خود را خواهد داشت. با این احتساب چه باید کرد؟

با توجه به آنکه سیستم جا به جایی افراد تا فرودگاه نوعی سفر بین شهری محسوب می شود، سازمان حمل و نقل جاده ای و تاکسیرانی به منظور فراهم آوردن امکانات بهتر و ارزان قیمت تر برای مسافرین سیستم جدیدی را برای حمل و نقل های برون شهری در نظر گرفته و آن راه اندازی خطوط اختصاصی فرودگاه است. در واقع همان اصطلاح پرکاربرد تاکسی فرودگاه ، تاکسی فرودگاه  امام خمینی، تاکسی فرودگاه  مهرآباد و ... که هر روز می شنوید، سیستم جدیدی است که سازمان تاکسیرانی برای ارائه خدمات بیشتر به مسافرین در نظر گرفته است.

 

تاکسی فرودگاه امام خمینی

 تاکسی فرودگاه  امام خمینی

 

تاکسی فرودگاه  امام خمینی و سیستم شرکت های خصوصی

تاکسی فرودگاه  امام خمینی از جمله مهم ترین خطوط تاکسیرانی بین شهری است که در جا به جایی مسافرین این فرودگاه نقش اساسی را دارد و با توجه به خدمات جدید شرکت های خصوصی در راستای راه اندازی خطوط غیر دولتی تاکسی فرودگاه  امام خمینی این تاکسی بین شهری  با خدمات و امکانات بیشتری به جا به جایی مسافرین داخلی و خارجی می پردازد.

استفاده از خطوط تاکسی فرودگاه  امام خمینی با سیستم سازمان تاکسیرانی در پایانه های مشخص و ایستگاه های به خصوصی قابل انجام است و این یعنی اگر قصد دارید از خدمات عمومی تاکسی فرودگاه استفاده کنید، باید به ایستگاه مورد نظر سازمان تاکسیرانی مراجعه کنید که این مسئله ممکن است با وجود ترافیک های سنگین تهران کمی زمانبر باشد و زمان سفر شما را به تاخیر اندازد؛ اما در استفاده از خدمات بخش خصوصی تاکسی فرودگاه  امام خمینی می توانید در هر موقعیت مکانی که هستید تاکسی خود را برای رفتن به فرودگاه رزرو کنید تا تاکسی در زمان مناسب شما را به فرودگاه برساند.

اگر نگران ساعت فرود هواپیمای خود هستید و می ترسید فرود هواپیما در ساعات نیمه شب شما را در پیدا کردن تاکسی بین شهری  فرودگاه سرگردان کند، باید بگوییم با اتخاذ سیستم جدید تاکسی های فرودگاه از جمله سیستم فعال تاکسی فرودگاه  امام خمینی، دیگر لازم نیست نگران ساعت پرواز خود باشید. تاکسی فرودگاه  امام با ایستگاه شبانه روزی خود در محوطه خارجی فرودگاه آماده خدمات رسانی به مسافرین می باشد و شما می توانید به راحتی در هر ساعت از شبانه روز با کمک سیستم این خط حمل و نقل عمومی به راحتی بین مسیرهای فرودگاه تا تهران و شهرستان های اطراف آن جا به جا شوید.

در کنار سیستم فعال تاکسی های فرودگاه  امام خمینی، استفاده از خدمات شرکت های خصوصی که با ارائه امکانات بیشتر همراه هستند نیز می تواند گزینه مناسبی باشد. با سیستم رزرو آنلاین نه تنها می توانید به موقع به تاکسی برسید، بلکه می توانید با انتخاب نوع خودرو امکانات بیشتری نیز در حین سفر داشته باشید. استفاده از خطوط عمومی تاکسی فرودگاه  امام شاید کم هزینه تر از خطوط خصوصی باشد؛ اما اگر قصد دارید از تاکسی های فرودگاه برای رفتن به شهرستان هایی به غیر از تهران استفاده کنید، تنها شرکت های خصوصی هستند که با امنیت بالا می توانند این خدمات را به شما ارائه کنند.

 

تاکسی فرودگاه امام خمینی

 تاکسی فرودگاه  امام خمینی

 

 

 

مزایای استفاده از تاکسی فرودگاه  امام خمینی

با توجه به امکاناتی که شرکت های حمل و نقل خصوصی برای مسافرین خود در نظر گرفته اند، استفاده از سیستم خصوصی تاکسی فرودگاه  امام خمینی می تواند مزایای مختلفی برای مسافرین داشته باشد که به طور کلی در معرفی امکانات این سیستم و مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رزرو آنلاین تاکسی در هر ساعت از شبانه روز موجب می شود تا شما با توجه به تاخیر پرواز خود، در هر زمانی تاکسی خود را رزرو کرده و بدون استرس و به موقع به تاکسی برسید.
  • با ارائه خدمات حمل و نقل بین شهری تاکسی فرودگاه امام خمینی دیگر نیازی نیست با تاکسی به ترمینال رفته و از آنجا برای رفتن به شهرستان مورد نظرتان تاکسی بگیرید، بلکه مبی توانید به راحتی از خدمات حمل و نقل مستقیم استفاده کرده و از فرودگاه یکراست به شهر مورد نظر خود بروید.
  • انتخاب نوع خودرو و مسیر ترافیکی در کاهش هزینه ها موثر است و با وجود خدمات آنلاین شرکت های خصوصی شما می توانید این موارد را به دلخواه انتخاب کرده و سفر مقرون به صرفه ای داشته باشید.
  • ارائه بیمه نامه مسافر در سفرهایی که از فرودگاه به شهرستان های مجاور به صورت مستقیم انجام می شود، ایمنی مسافر را افزایش داده و در نهایت سفر امن و آرامی را برای او به همراه خواهد داشت.

 

تاکسی سرویس آیدا

دارای مجوز اشتغال از طرف اتحادیه موسسات اتومبیل کرایه

تاکسی آیدا ارائه دهنده سرویس به تمامی شهرهای ایران توسط خودروهای خارجی و ایرانی و ونهای 8 نفره هیوندا و 10 نفره دلیکا و مینی بوس و اتوبوس های vip جهت تشریفات و فرودگاه امام خمینی و فرودگاه مهرآباد و راه آهن

تاکسی شهرستان

تاکسی برون شهری

تاکسی فرودگاه امام خمینی

تاکسی آیدا (کد ۱۷۵۹)

با قدمت ۲۰ سال سابقه درخشان

شماره تلفن : 09394031390

آدرس : تهران، ستارخان صادقیه اشرفی اصفهانی کاشانی بلوارفردوس

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
ایمیل
تمامی حقوق برای تاکسی سرویس آیدا محفوظ است.